Bērnība
No sešu gadu vecuma Pits astoņu gadu garumā mācās mūzikas skolā apgūstot klavieru spēli un mūzikas teoriju. Paralēli skolai, mūzikas nodarbībām, sporta vingrošanas skolai, mamma liek apmeklēt arī angļu valodas privātstundas. Aizliegto augli - Rietumu radio - Pits sāk klausīties jau kopš 11 gadu vecuma. Visfascinējošākais tā laika diktors bija slavenais Vilis Konovers (Willis Connover), kurš ik nakti savā unikālajā, siltajā, šarmantajā, dziļajā baritonā vadīja Voice Of America “Jazz Hour”. Tur skanēja īsts amerikāņu džezs! Tās bija burvīgas brīvības skaņas! Šeit ir iespēja dzirdēt Vilisa Konovera balss ierakstu: https://www.youtube.com/watch?v=aJCy2Tv9erw&noredirect=1  
Pirmais īstenais izdzirdētais rokenrols nāk no “kaulu” plates ap 1958. gadu. Tikai pēc vairākiem gadiem izdodas identificēt pirmo skaņdarbu, kurš apgriež ar kājām gaisā visu iepriekšējo pasaules uztveri – tas ir Fredija Kenona (Freddie Cannon) – “Chattanooga Shoe Shine Boy”.

1959. gadā, mācoties tolaik Rīgas Elektromehāniskajā tehnikumā Pits, jau būdams pilnīgi apsēsts un fascinēts ar līdz šīm nedzirdētām, maģiskām skaņām - amerikāņu rokenrolu, piebiedrojas tehnikuma pašdarbības mūzikas grupai kā pianists. Pirmā dziesma, kuru viņš nodzied uz skatuves ir no nemirstīgās rokenrola klasikas - Little Richarda http://www.history-of-rock.com/richard.htm “Long Tall Sally”. Kopš tās dienas Pits ir pārliecināts, ka viss, ko viņš turpmāk vēlētos darīt dzīvē ir spēlēt un dziedāt šo burvīgo mūziku, kas saucas tikpat maģiski - rock’n’roll.
Mācības Elektromehāniskajā tehnikumā ātri izbeidzas – Pitu uzskata par antikomunistisku elementu, ar izteiktu noslieci uz Rietumu “pseidokultūru”. Visam punktu pieliek tehnikuma vestibilā it kā “nejauši” sadauzītais Ļeņina krūšutēls.
Lappuses: 1  

Fotoalbūms
Ar vecmammu un kaimiņiem, Vecāķos, 1948. gads
1951.gads
Rīgas Elektromehāniskajā tehnikumā, 1959. gads
Willis Connover
  
 
Bildes no koncerttūrēm, ar faniem, draugiem, mūziķiem, slavenībām utt.
 
CD, dažām dziesmām - mp3 faili
iphone4 ケース 人気