90-ie
Deviņdesmito gadu sākums Andersonam paiet, braukājot ar savu toreizējo lielo (deviņi cilvēki) „Archives” sastāvu pa lielākajiem Rietumeiropas rokenrola festivāliem un saietiem Lielbritānijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Somijā, Zviedrijā un vairākkārt Dānijā, kur notiek arī vairākus mēnešus garas koncertturnejas. Festivālos tika sastapti un iepazīti vairāki slaveni leģendārie rokenrola un kantrī mūziķi: Bill Haley’s Original Comets, Gene Vincent’s Blue Caps, Jack Scott, Billy Lee Riley, Hayden Thompson, Ventures, citi Pita jaunības elki.

1990. gadā viņa grupa ar Pita izdomāto video klipu “Jump, Jive An’ Wail” piedalās Igora Lingas filmā “Rock'n'Roll in Baltics”. To intensīvi demonstrē dažādos kinofestivālos vairākās pasaules valstīs, tostarp arī ASV. Šo oriģinālo klipa ideju un koncepciju, kā izskatās, nokopēja 1999. gadā Braians Setcers (Brian Setzer) - ļoti līdzīgs video, tā pati dziesma, horeogrāfija un anturāža. Daudzi pat uzskata šo Setcera klipu par plaģiātu.    

1993. gadā amerikāņu režisors un scenarists Pols Hegis (Paul Haggis), Pita dzīves stāsta iedvesmots, nolemj Rīgā uzņemt filmu „Red Hot” ar tādu slavenību, kā Donalds Sazerlends, Armins Mueller-Stāls un Baltazars Getti piedalīšanos. Pits tiek piesaistīts filmai kā mūzikas konsultants. Tiesa, montāžas stadijā ievērojami samazinājās producentu finansējums. Tas, kā arī režisora vēlme maksimāli tuvināt filmu Holivudas standartiem, stipri mazināja filmas māksliniecisko vērtību. 
http://www.hollywood.com/movies/detail/movie/177378,
http://videodetective.com/home.asp?PublishedID=5588 (filmas promo rullītis, sākumā - reklāma).

Starp citu ar filmas uzņemšanas grupu Rīgā no Kanādas toreiz ieradās citu starpā arī slavenais šef-pavārs Mārtiņš Rītiņš un viņa palīgs Elmārs Tannis. Abi pēc filmēšanas palika uz dzīvi Latvijā. Rītiņš tagad ir restorāna „Vincents”, bet Tannis restorāna „Charleston” īpašnieks.
 
„Arhīvs” pastāv līdz 1995. gadam.
1996. gada aprīlī parādās jauna dinamiska grupa – „Pete Anderson & The Rhythm Kings”. Novembrī desmit dienu laikā uz vienas elpas vilciena tiek ierakstīts Ziemassvētku albums „Rockin’ Christmas Time With Pete Anderson & The Rhythm Kings”. 

1997. gada pavasarī „PSB Records” skaņu ierakstu studijas prezidents Niks Binklī (Nick Binkley) uzaicina Andersonu uz Dienvidkaliforniju, ASV piedalīties ierakstu sesijā ar amerikāņu rockabilly mūziķiem „Russell Scott & The Red Hots” no San Diego, lai ierakstītu vienu skaņdarbu kompilācijas albumam. Sadarbība ir veiksmīga, ieraksti top ļoti pozitīvā, radošā un jautrā gaisotnē. 
 
Nonācis savā sapņu zemē, Pits pavada tur četrus mēnešus, apbraukājot daudzus no visievērojamākajiem Amerikas mūzikas centriem – New York, New Orleans, Los Angeles, Miami. Uzturoties ASV, Andersons ar deviņiem koncertiem uzstājas Maijami un citur Floridā ar grupu „Weld”, kas spēle pārsvarā tradicionālo honky tonk mūzikas repertuāru.

1999.gada decembrī Pits Andersons pats producē un izdod albumu – „Swingin’ As Always”, kurā apkopoti 10 gadu (1989 – 1998) laika posmā ierakstītie labākie līdz šim neizdotie ieraksti.
Seko „Pete Anderson Band”, kurā paredzēta dažādu vietējo rock'n'roll un country mūziķu piedalīšanās. Ilggadīgie dalībnieki – pianists Gints Žilinskis un ģitārists no Valmieras Igors Eunapu.

Lappuses: 1  

Fotoalbūms
Foto sessija Jaunajā Teātrī
"Arhīvs"
Pits Andersons un viņa "Arhīvs", otrais sastāvs (ar pūtējiem)
1990.g.
Otrais rock'n'roll meeting Latvijā, Arhīvs un draugi, 1990
Otrais rock'n'roll meeting Latvijā, Arhīvs un draugi, 1990
Wildfire Willie Rīgā, 1990.g.
Savā 1939.gada BMW
"Red Hot" filmas reklāmas buklets
***
Pits Andersons un viņa "Arhīvs", trešais sastāvs (bez pūtējiem), 1993. g.
"Arhīvs" pie Ļeņina pieminekļa, video klipa filmēšanā, 1994.g.
Sporta manēža, 1995.g.
Pits Andersons un viņa "Rhythm Kings", 1996.g.
"Rhythm Kings", Jan Rohde un Ivo Linna, "Let's All Rock Together", Rīga, "Cita Opera", 1996.g.,
Rock Summer, Rīga, 1996.g.
Albuma "Rocking Christmas Time" plakāts
Klubs "Aligators", Jerry Lee Lewis'a dzimšanas diena ,1999. 29.09.
Dejotājs Raivo - klubs "Aligators"
Klubs "Aligators"
Klubā "Saksofons", 1999.g.
Foto žurnālam, 1999.g.
  
 
Bildes no koncerttūrēm, ar faniem, draugiem, mūziķiem, slavenībām utt.
 
CD, dažām dziesmām - mp3 faili
iphone4 ケース 人気