70-ie
1972. gadā Pits saņēma uzaicinājumu piedalīties milzīgajā Rock’n’Roll Revival Show Londonā, Anglijā, vienā festivālā ar Jerry Lee Lewis, Little Richard, Chuck Berry, Fats Domino, Bill Haley un citām zvaigznēm, kas uzstājās uz pasākuma galvenās skatuves. Dabiski, Padomju institūcijas neatļāva Pitam braukt uz Angliju. Līdz šim laikam viņš glabā biļeti un festivāla plakātu, kurus viņam ir atsūtījuši viņa draugi no Lielbritanijas. Nepalaida arī darbā Bulgārijas kūrortu nakts klubos.
Vēlāk tajā pašā gadā Pitu kārtējo reizi izsauca uz VDK galveno biroju Rīgā, un šoreiz draudi bija tiešām ļoti nopietni. Viņu pabrīdināja, ka ja viņš turpinās spēlēt savu mūziku, viņa tikko piedzimušās meitas Džoannas veselība un pat dzīvība var būt apdraudēta.
Bija lielais emigrācijas vilnis, un daudzi progresīvi cilvēki, kas nepadevās, nenodzērās, neaizgāja bojā Padomijas zobratos, nesaskatīdami nekādu perspektīvu, izbrauca no PSRS.
Pitam nepalika citas izvēles un viņš arī nolēma emigrēt no PSRS. Piecas reizes viņš sniedza dokumentus izbraukšanai no PSRS, un piecas reizes saņēma atteikumu. Laikam tā bija savā ziņā atriebība no valsts varas puses. Nāk lielais izmisums. Turpmāk dzīve paiet ļoti noslēgti, par mūziku gandrīz neinteresējas un tikai paretam tuvu draugu pulkā paņem rokās ģitāru.
 Ilgus gadus Pits dzīvoja totālā depresijā un bezcerībā, gaidot kārtējo atbildi no vīzu daļas. 1977. gada, jūtoties pilnīgi iztukšots, gan fiziski, gan morāli viņš nolemj iziet ārstnieciskās badošanās kūri un 23 dienas badojās.
Lappuses: 1  

Fotoalbūms
"Rock'n'roll Revival Show" plakāts, Londona, Wembley, 1972
Biļete uz "The London Rock'n'roll Revival Show", 1972.g.
Ar meitu Džoannu, 1972
Pits ar meitu Džoannu, 1973. gads, Imanta
1970, Mākslas Akadēmija, Seiski un Pits, "Natural Product"
Pits ar Seiski, "Natural Product"
"Natural Product", 100.rupnīcā
"Natural Product", Kostja "Kaķis"
"Natural Product", koncerts
"Natural Product", Viļņā
"Natural Product" pedējais koncerts, Mākslas Akadēmijā
Depresijas gadi
Pits pēc 23 badošanās dienām
  
 
Bildes no koncerttūrēm, ar faniem, draugiem, mūziķiem, slavenībām utt.
 
CD, dažām dziesmām - mp3 faili
iphone4 ケース 人気